AŞK VE SEKS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AŞK VE SEKS

AŞK VE SEKS FORUM

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Erkeklerin Seks Top 5'i

YazarMesaj
YÖNETİM
Admin
YÖNETİM

Erkeklerin Seks Top 5'i Empty
MesajKonu: Erkeklerin Seks Top 5'i   Erkeklerin Seks Top 5'i Icon_minitimeC.tesi Kas. 07, 2009 5:12 pm

Erkeklerin Seks Top 5'i Erkek-seks-top5

Erkeklerin sekste en çok hoşuna giden Top 5 istekleri

1- En çok ne hoşuna gidiyor?

Bekar erkekler: Dikkatini detaylara vermek. Birbirinizde yeni ve farklı olan ne var? Her erkek hassas noktalarına dokunulmasından hoşlanır.
Evli erkekler: Tartışmaksızın, istemek zorunda kalmadan seks yapmak. Eğer sekste harareti artıracaksa hafif bir tartışma yapılabilir.

2- Oral seks, gerçekten isterler

Bekar erkekler: Daha fazla, lütfen. Genç erkekler oral seksin normal seksten daha fazla talep gördüğünü, kadınların zaman zaman denemesini öneriyor.
Evli erkekler: İlk defa deniyorsanız gerçekten coşku verici olduğunu düşüneceksiniz. Geçmişi düşün, geçmişi düşün, evet işte bunun gibi.

3- Lütfen giy

Bekar erkekler: Sabahlık yerine benim iş gömleğimi giyebilirsin. Daha sonra çıkardığında tüm gün sen kokacağım.
Evli erkekler: Hello Kitty pijamalardan, eski kıyafetlerden daha yeni şeyler giyebilirsin. Böyle olursa onları üstünden çıkartacağıma söz veriyorum.

4- Yatakta kontrolü ele almak

Bekar erkekler: Talimatname. Ne işe yarıyor ne işe yaramıyor bilmek için kendinize rehber edinin. Çizmek mi istiyorsunuz çok daha iyi. Eğer iyi yaptığımı duyarsam gelecek sefere daha fazla yaparım demektir.
Evli erkekler: Sürpriz bir senaryo. Sınırların ötesinde bir seks yapmak. Bir fantezi seçin. Asla duymadığım ve anlatmadığım bir fantezi.

5- Nerede seks yapmak ister?

Bekar erkekler: Ofisinde. Çünkü her zaman ofiste seks yapmnaya hazırım.
Evli erkekler: Özellikle bilet aldığımız, para verip girdiğimiz diğer yerlerden başka bulaşık yıkarken, kahvaltıdan önce mutfakta seks hoş olabilir.
http://askveseks.eniyiforum.org

Erkeklerin Seks Top 5'i
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Erkeklerin Karşı Koyamadığı 3 Şey!
» Erkeklerin Anlamadıkları Kadın Davranışları
» Erkeklerin Hayali Zengin Kadın
» Erkeklerin Şüphelenmesi Gereken Noktalar!
» Erkeklerin Annelerinden Vazgeçemediği Kanıtlandı